KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15903139
nr 1590 3139
Oidentifierad konstnär. Signerad Bois, Alpmotiv. Olja på duk, 25x30 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:44:01
14/1 21:29:21
100 kr
15/1 20:32:24